Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Notka24.pl to nowa generacja darmowych ogłoszeń internetowych.Oferuję proste rozwiązanie dla kłopotów związanych ze sprzedażą, kupnem, handlem, organizacją i nawiązywanie kontaktów, gdziekolwiek nas potrzebujesz..
Serwis przeznaczony do łączenia ogłoszeniodawców z potencjalnymi klientami.

Notka24.pl to nowoczesny portal. Naszą misją jest oferowanie Państwu usług na najwyższym poziomie, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby zamieszczanie ogłoszeń nie stanowiło żadnych trudności. Panel administracyjny jest bardzo przejrzysty i intuicyjny przez co jego obsługa będzie dla Państwa przyjemnością.

Najnowocześniejsze rozwiązania graficzne oraz ciekawa oferta dodatkowa gwarantują ogłoszeniodawcą dotarcie do szerokiego grona zainteresowanych. Kupujący natomiast zyskują dostęp do bogatej oferty ogłoszeniowej.

Aby dodatkowo uprzyjemnić Państwu korzystanie z serwisu, podzieliliśmy naszą ofertę na działy:

NIERUCHOMOŚCI

     

Proponujemy zapoznanie się z bogatą ofertą kupna, wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Działki, mieszkania oraz domy zostały zamieszczone nie tylko przez Internautów oraz również przez deweloperów oraz agencje nieruchomości. 

 

MOTORYZACJA

Oferta zawiera ogłoszenia zamieszczane przez osoby prywatne, dealerów samochodowych, autokomisy oraz inne podmioty, których działalność związana jest z kupnem-sprzedażą samochodów, motocykli oraz części zamiennych.

 

OGŁOSZENIA DROBNE

 

Bogata oferta ogłoszeniowa podzielona na kategorie tak, aby każdy z Państwa mógł w przystępny sposób znaleźć coś dla siebie począwszy od zegarków i antyków, a skończywszy na akcesoriach niezbędnych w domu lub w ogrodzie. Dzięki specjalnej wyszukiwarce, możecie Państwo znaleźć dany towar bezpośrednio wpisując jego nazwę lub klikając na odpowiednią zakładkę. Naszym celem jest promowanie portalu jako prostego i łatwego w użyciu narzędzia, które umożliwia Ci szybkie znajdowanie tego, czego właśnie poszukujesz. Na naszym serwisie możesz znaleźć praktycznie wszystko, czego potrzebujesz; począwszy od pracy, mieszkania,samochodu,ogłoszeń drobnych, poprzez nowe znajomości.

Baza nasza zawiera ogłoszenia motoryzacyjne,dealerów samochodowych i osób prywatnych. Znajdziesz tu także kilkaset tysięcy aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego. Oferty nieruchomości pogrupowane są w działy: domy, mieszkania, działki, oraz lokale i budynki użytkowe.

Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Równocześnie bardzo duża liczba odwiedzających nasz serwis jest gwarancją, że Twoje ogłoszenie nie pozostanie bez odpowiedzi.
 
 Zamieść swoją ofertę w naszym portalu. Na pewno zostanie zauważona!"
 

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie, bądź propozycje zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0162s 0.76MB